Instrukcja gry na platformie Real Bridge.

Jak zapisać się do turnieju?

Pojedyncze startówki lub karnety wykupuje się poprzez przesłanie zgłoszenia z wykorzystaniem gotowego formularza na stronie: http://e-pab.pl/index.php/grand-prix-wielkopolski/rejestracja-do-turnieju/

 

Zapoznaj się z ofertą i regulaminem, wybierz karnet na trzy turnieje lub startówkę na jeden , dokonaj rejestracji  i płatności na wskazane konto WZBS. Przed turniejem (około 60 minut) zostanie wysłany link do turnieju na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy. Wpisując adres mailowy sprawdź jego poprawność, w przypadku błędu w nim nie otrzymasz linku do meczu. Wysyłane linki “wpadają” na skrzynkę w różne miejsca, dlatego jeżeli nie otrzymałeś linka przejrzyj najpierw spam i inne zakładki 

 

 

Kliknij w otrzymany link. W polu Full Name wpisz imię i nazwisko, a w następnym polu podaj swój numer z bazy Cezar 

Następnie pojawi się okno, które przypomina salę turniejową widzianą z góry – widzimy schematyczne stoliki. Miejsca przy stołach zajmujemy dowolnie, oczywiście naprzeciwko swojego partnera.

Po zajęciu miejsca przy stole zostaniemy do niego przeniesieni i jeżeli ktoś już przy nim siedzi, to zanim ruszy turniej, można  wspólnie powspominać grę w realu 🙂  Na 15 minut przed rozpoczęciem turnieju proszę nie odchodzić do lobby od swojego wirtualnego stolika.

Obecnie trwają prace nad polskojęzyczną wersją platformy. Obsługa jest intuicyjna, ale proszę przejrzeć poniższe linki, które prezentują podstawowe funkcje w języku polskim: 

Turniej po 30 minutach od zakończenia gry zostanie zamknięty, a my wylogowani. Klikając na link, który otrzymaliśmy przed turniejem, będziemy mieli dostęp do pełnych wyników turnieju – ostatecznej tabeli, wyników rozdań każdej pary, czy dokładnego przebiegu licytacji i przebiegu rozgrywki rozdania dla każdej pary i każdego rozdania.

Czy kamera i mikrofon będę działały?

Działanie kamery i mikrofonu warto sprawdzić wcześniej. Link do testu tutaj: https://play.realbridge.online/camera.html

Sprawdź poprawność działania mikrofonu i kamery, ich sprawność jest niezbędna w tym turnieju 

Wymagania sprzętowe: komputer, laptop lub tablet z kamerą, mikrofonem i głośnikiem. Real Bridge nie działa na Smartphonach, iPadach starszych niż 2015 oraz z Internet Explorer i EDGE.

Dodatkowe wskazówki
• W przypadku problemów podczas gry prosimy o wezwanie sędziego – przycisk „Director” w prawym, dolnym narożniku.
• Zapraszamy osoby, które do tej pory nie grały na Real Bridge na jeden z organizowanych przez nas turniejów, aby przed pierwszym turniejem IGPW przetestować ustawienia i odnaleźć się w nowej rzeczywistości
• Pamiętajmy, że  w 3 turniejach eliminacyjnych obowiązują zasady alertu jak na prawdziwym turnieju bez przesłon – alertuje partner. Wyjaśnienia oczywiście ustnie. W finale zagramy na pzesłonach.
• Będziesz widoczny, więc załóż koszulę – spodnie od dresu mogą zostać 🙂 
Życzymy udanej gry, Zarządy WZBS i PAB