Linki do turnieju wysyłamy około godziny przed turniejem.  Nie otrzymałeś? Dzwoń: 667897206, 607616756, 502044966

Dzień Dobry!

Dziękujemy za liczny udział w naszych turniejach w lutym. Frekwencja była większa niż w styczniu, z czego bardzo się cieszymy. Najliczniejszy jest oczywiście nasz najbardziej znany turniej z reala – poniedziałkowy IOR. 15 lutego grało 57 par – to nasz rekord.

W marcu kontynuujemy nasze cykle turniejowe:

  1. IOR NA REAL BRIDGE – poniedziałek o godzinie 17.30, 26 rozdań na zapis maksymalny
  2. ŚRODA W PAB – środa o godzinie 18.00, 20 rozdań na zapis maksymalny
  3. SOBOTNI MARATON – 3 x sobota (6, 20 i 27)* 30 rozdań na zapis maksymalny i impy, naprzemiennie, godzina 17.30
  4. DANUSIA UCZY – niedziela o godzinie 10.30, cykl szkoleniowy, 14 rozdań + spotkanie dla chętnych po turnieju + materiały teoretyczne, analiza rozdań i testy

*Pomijamy sobotę 13 marca, ponieważ tego dnia odbywa się Internetowe Grand Prix Wielkopolski – zapraszamy! Długa fala będzie kontynuacją cyklu lutowego – policzymy 4 najlepsze wyniki do fali sobotniej.

W marcu obowiązują ceny na 3 cykle turniejów:

  • startówka na jeden turniej dowolnego dnia – 10 zł/osoby
  • karnet na wszystkie (5) turniejów poniedziałkowych IOR na Real Bridge + 4 niedzielne turnieje DANUSIA UCZY – 40 zł/osoba
  • karnet na wszystkie (5) turniejów Środa w PAB + 4 niedzielne turnieje DANUSIA UCZY – 40 zł/osoby
  • karnet na (3) turnieje Sobotni Maraton  + 4 niedzielne turnieje DANUSIA UCZY-  30 zł/osoby
  • karnet PAB na wszystkie (12) turnieje w marcu + 4 niedzielne turnieje DANUSIA UCZY– 100 zł/osoby

Karnety są imienne i nie można przekazywać ich innej osobie. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane turnieje i nie ma możliwości wykorzystania ich w kolejnym miesiącu. Aby wykupić karnet należy dokonać zgłoszenia na stronie PAB http://e-pab.pl/index.php/rejestracja/ i dokonać wpłaty na wskazane konto.

KLASYFIKACJA I NAGRODY

W turniejach będą przyznawane punkty klasyfikacyjne PKL oraz będzie prowadzona miesięczna długa fala dla każdego cyklu odrębnie. Zwycięzcy długiej fali cyklu poniedziałkowego, środowego i sobotniego (1 i 2 miejsce) otrzymają karnet PAB na kolejny miesiąc, a cztery kolejne osoby karnet na dany cykl turniejów. Zwycięzca cyklu Danusia Uczy otrzyma możliwość zagrania z Danusią w parze, w dowolnym turnieju. 

Najważniejsze informacje organizacyjne:

Przed turniejem zostanie wysłany link do turnieju na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy i wystarczy na niego kliknąć. Osoby kupujące dowolny karnet rejestrują się tylko jeden raz – przy zakupie.

Po turnieju, jeszcze przez około 30 minut, można przemieszczać się pomiędzy stolikami, aby porozmawiać ze znajomymi.

Szczegółowa instrukcja obsługi, w tym linki do filmów instruktażowych dostępne są na stronie e-pab: http://e-pab.pl/index.php/rejestracja/

Każdy, kto chciałby zagrać, ale nie ma partnera może dołączyć do turnieju wcześniej i usiąść przy ostatnim stole w oczekiwaniu na inną osobę bez pary. Dodatkowo uruchomiliśmy numer telefonu 511 343 402 i tutaj należy zgłaszać poszukiwanie partnera.

Każdy zawodnik dokonuje zgłoszenia indywidualnie. Można zgłosić też partnera, ale należy wypełnić odrębny formularz podając dane partnera (imię, nazwisko, jego prawidłowy adres mailowy oraz numer Cezar).

Zapraszamy do gry i wspólnego spędzania czasu w oczekiwaniu na powrót do normalności,

Zarząd

Poznańskiej Asocjacji Brydżowej