Cykl szkoleniowy Danusia Uczy.

 W każdy poniedziałek na stronie PAB https://www.brydz.poznan.pl/ w zakładce Cykl Szkoleniowy oraz w skrzynkach mailowych osób posiadających karet do naszych turniejów,  pojawia się przygotowany przez Danusię Kazmuchę materiał teoretyczny dotyczący konkretnego zagadnienia z zakresu licytacji lub rozgrywki. Na przyswojenie sobie go mamy kilka dni. Mamy możliwość skontrolować własną wiedzę wypełniając przesłany test. W niedzielę o godzinie 10.30. rozegrany będzie turniej 14-rozdaniowy na układanych przez Danusię rozdaniach z zakresu zadanego materiału. Po Turnieju na platformie Google Meet odbywa się spotkanie z Danusią i omówienie kilku rozdań. Pełna analiza przesyłana jest do uczestników  i umieszczana na stronie PAB.

W turnieju prowadzona będzie  miesięczna  klasyfikacja długofalową (odrzucamy jeden najgorszy wynik). Zwycięzca wygra wyjątkową nagrodę – możliwość darmowego zagrania w jednym z turniejów poniedziałkowych lub środowych w parze z Danusią.

Aby wziąć udział w tym cyklu należy wykupić dowolny miesięczny karnet – wtenczas do tego turnieju nie musisz się rejestrować – linka dostaniesz automatycznie. Możesz wykupić startówkę do jednego turnieju – cena 10 zł. Tutaj link do rejestracji. 

 

 
 TCy